Poszukujemy zaginionego 28-latka z Torunia - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Poszukujemy zaginionego 28-latka z Torunia

Data publikacji 24.01.2020

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują 28-letniego Karola Olkowskiego. Zaginiony wyszedł z domu 22 stycznia tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

 
Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą poszukiwania 28-letniego Karola Olkowskiego. Wczoraj (23.01) późnym wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Niesiołowskiego 22 stycznia około godz. 11:30-12:00. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 
 
Rysopis: 28 lat, wzrost 182 cm, średnia budowa ciała, oczy piwne, krótkie, proste włosy koloru ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną wełnianą czapkę, szarą bluzę z kapturem i kieszenią typu „kangurka”, spodnie koloru khaki, zielone sportowe buty z grubą, białą podeszwą. 
 
 
          
 
 
Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Rubinkowo, ul. Kociewska 22, tel. dyżurny (56) 641 25 70 lub 112.
  • zdjęcie zaginionego