Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 29-latki - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 29-latki

Data publikacji 20.03.2020

Toruńscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu ogniowym do jakiego doszło przy Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. W jednym z pomieszczeń strażacy odnaleźli kobietę. Pomimo prób nie udało się przywrócić kobiecie czynności życiowych a lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził jej zgon. Teraz śledczy prowadzą dalsze czynności pod nadzorem prokuratury, aby wyjaśnić dokładne okoliczność śmierci 29- latki.


Wczoraj tj.  19 marca 2020 r koło północy  w Toruniu przy dyżurny  toruńskiej  policji został powiadomiony przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego  o zdarzeniu ogniowym do jakiego doszło w jednym z mieszkań  przy Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu.
 Na miejsce  skierowano trzy zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili w jednym z pomieszczeń   kobietę.  Podjęli  czynności resustytacji , które następnie  przejęli przybyli na miejsce  ratownicy. Pomimo prób nie udało się przywrócić kobiecie czynności życiowych a lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził jej zgon. Dyżurny  skierował grupę policyjnych śledczych.
O zdarzeniu poinformowano prokuratora Prokuratury Okręgowej w Toruniu, która po przybyciu na miejsce zdarzenia , nadzorowała kolejne  czynności w tej sprawie. Policjanci do tej sprawy zatrzymali 35- letniego mężczyznę. Teraz śledczy prowadzą dalsze czynności pod nadzorem prokuratury, aby wyjaśnić dokładne okoliczność śmierci 29-  latki.
Policjanci apelują do osób, które mogą pomóc w tej sprawie. Informacje można przekazywać pod numerami 56 641 23 68, 56 641 23 69, 56 641 26 06 oraz 112

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska