Policjanci apelują do świadków - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Policjanci apelują do świadków

Data publikacji 12.05.2020

Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie wypadku w Rogówku proszą o pilny kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia. Z ustaleń śledczych wynika, że nie wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę w tej sprawie skontaktowały się z policją. Można się kontaktować bezpośrednio z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym KMP w Toruniu lub numerem alarmowym 112.

 
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu  prowadzi postępowaniem, w sprawie wypadku drogowego do jakiego doszło  w dniu 19.04.2020r. ok. godz. 2:00, w miejscowości Rogówko, na 247,1 km drogi krajowej nr 15.  W wyniku  tego tragicznego w skutkach zdarzenia  śmierć na miejscu poniósł kierujący oraz pasażerka pojazdu marki VW Golf IV.
Przypomnijmy : Na miejsce został wtedy  skierowany patrol ruchu drogowego, który ustalił, że kierujący pojazdem marki volkswagen golf jadąc drogą krajową od strony Grębocina w kierunku Kowalewa Pomorskiego nagle stracił panowanie nad pojazdem. Pojazd zjechał na pobocze i uderzył przodem  w przydrożne drzewo usytuowane po prawej stronie jezdni. Pojazdem przemieszczali się 30- letni mężczyzna i  kobieta w wieku 49 -lat, którzy ponieśli śmierć na miejscu. Oboje byli mieszkańcami Torunia. Na miejscu był nadzorujący czynności Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód.
 Kolejny raz policjanci apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w tej sprawie, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, pok. 302, tel. 56 641 21 69, 56 641 26 07 (sekretariat) lub 112.”
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska
  • zdjęcie poglądowe z miejsca wypadku