Wypadek na ul. Broniewskiego - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Wypadek na ul. Broniewskiego

Data publikacji 15.05.2020

Kierowca renaulta twingo jadący ul. Broniewskiego w Toruniu na czerwonym świetle sygnalizatora, wjechał na skrzyżowanie i doprowadził tym samym do zderzenia z pojazdem poruszającym się ul. Reja. W wyniku wypadku obrażeń doznała pasażerka renaulta, która trafiła do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o nadzwyczajną ostrożność.

Wczoraj tj. 14.05.2020 r., około  godz. 16:30, w Toruniu u zbiegu, ul. Broniewskiego a Reja, o  godz. 16:30 doszło do wypadku drogowego.  Kierujący pojazdem marki renault twingo jadąc ul. Broniewskiego  nie dostosował się do czerwonego światła sygnalizatora w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki volkswagen. Kierowca volkswagena poruszał się ul. Reja od strony ul. Gagarina w kierunku ul. Bydgoskiej na zielonym świetle sygnalizatora.
W wyniku zdarzenia pasażerka pojazdu renault doznała obrażeń i trafiła do jednego z toruńskich szpitali. Teraz postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Toruń Śródmieście. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność.
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska