Śmierć na Podgórzu. - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Śmierć na Podgórzu.

Data publikacji 30.06.2009

Wczoraj po godzinie 23.00 toruńscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej przy ulicy Drzymały. Patrol, który przybył na miejsce zastał w mieszkaniu dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ...

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie tego spotkania był spożywany alkohol oraz, że doszło do awantury w wyniku której zamarł 40 letni mężczyzna.


Wczoraj po godzinie 23.00 toruńscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej przy ulicy Drzymały. Patrol, który przybył na miejsce zastał w mieszkaniu dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie tego spotkania był spożywany alkohol oraz, że doszło do awantury w wyniku której zamarł 40 letni mężczyzna. Lekarz, który przyjechał na miejsce nie stwierdził na ciele denata obrażeń świadczących o pobiciu.

W policyjnym areszcie zatrzymano do wyjaśnienia dwie kobiety w wieku 34 i 36 lat i mężczyznę w wieku 35 lat. Sekcja zwłok i przesłuchania zatrzymanych osób wyjaśnią okoliczności śmierci mężczyzny.
mł. asp. Artur Rzepka
KMP Toruń
Zespół Komunikacji Społecznej

Autor: torun
Publikacja: torun