Policjanci apelują do świadków - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Policjanci apelują do świadków

Data publikacji 01.06.2017

Na wysokości skrzyżowania z ul. Bukową, kierująca pojazdem m-ki Mini One jadąc ul. Niesiołowskiego, z kierunku od ul. Dziewulskiego w kierunku ul. Buszczyńskich, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście jadącemu po oznakowanym przejeździe dla rowerów. W skutek tego doszło do potrącenia kierującego jednośladem. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo.

 

    Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 15.05.2017r. ok. godz. 15:45  w Toruniu na ul. Niesiołowskiego. Na wysokości skrzyżowania z ul. Bukową,  kierująca pojazdem m-ki Mini One jadąc wyżej wspomnianą ulicą z kierunku  od ul. Dziewulskiego w kierunku ul. Buszczyńskich, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście  jadącemu po oznakowanym przejeździe dla rowerów.  W skutek tego doszło  do  potrącenia kierującego jednośladem.
    W związku z powyższym w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia prowadzący postępowanie policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są  o pilny  kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo w Toruniu przy ul. Dziewulskiego 1 pokój nr 123 lub telefonicznie pod numer 56 641 25 83, 56  641 25 70 lub 997.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska