Apelujemy do świadków wypadku w Złotorii - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Apelujemy do świadków wypadku w Złotorii

Data publikacji 09.06.2017

Policjanci Wydziału Kryminalnego toruńskiej komendy apelują do świadków wypadku do którego doszło w Złotorii. 33- letnia kierująca osobowym renault w miejscowości Złotoria nagle zjechała na lewe pobocze i lewym bokiem uderzyła w drzewo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu a przewożeni przez nią pasażerowie trafili do toruńskich szpitali.

W minioną sobotę tj. 03.06.17r. o godz.19:30 na w miejscowości Złotoria  doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierująca  pojazdem osobowym marki  renault 19, jadąc od strony Grabowca w kierunku Złotorii będąc na ul. Pomorskiej z nieustalonych dotąd przyczyn nagle straciła panowanie nad autem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła lewym bokiem samochodu w drzewo. W wyniku zdarzenia 33- latka poniosła śmierć na miejscu. Obrażeń ciała doznali pasażerowie pojazdu, 9- letni chłopiec i 34- letni mężczyzna, którzy tuż po zdarzeniu trafili do toruńskich szpitali.  

Policjanci prowadzący to śledztwo apelują do wszystkich osób, które były  świadkami tego zdarzenia o osobiste się do Wydziału Kryminalnego  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17 pokój 305 lub kontakt telefoniczny z numerami 56 641 26 20, 56 641 26 14 lub 997.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska