Kierowca zmarł po wypadku - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Kierowca zmarł po wypadku

Data publikacji 02.08.2017

Wczoraj (01.08) dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o śmierci kierowcy, który 29 lipca tego roku w Papowie Toruńskiem uczestniczył w wypadku drogowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowy renault zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Wczoraj (01.08) dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o śmierci kierowcy, który 29 lipca tego roku około godz. 16:30 w Papowie Toruńskiem uczestniczył w wypadku drogowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym renault megane 25-latek jadąc w kierunku Gostkowa na skrzyżowaniu ulic Jesionowej i Lipowej z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala, gdzie zmarł. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.  

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski