Prosto z interwencji trafił za kraty - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Prosto z interwencji trafił za kraty

Data publikacji 03.08.2017

Prosto za kraty trafił 49-latek poszukiwany przez sąd. Mężczyzna wpadł podczas interwencji w jednym ze sklepów spożywczych na Bydgoskim Przedmieściu. Teraz trafi do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące odsiadując wyrok za kradzież.

Wczoraj (2.08.17) za kraty trafił poszukiwany przez policjantów 49-latek. Sąd Rejonowy w Wągrowcu wydał nakaz doprowadzenia tego mężczyzny do jednostki penitencjarnej, ponieważ został skazany prawomocnym wyrokiem za kradzież..

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia personelu jednego ze sklepów na ul. Mickiewicza. Pracownicy poinformowali o tym, że mężczyzna, który wszedł na salę wypił tam piwo i nie chciał za nie zapłacić przy kasie. Dyżurny natychmiast wysłał tam mundurowych z komisariatu na toruńskim Śródmieściu. Kiedy policjanci zjawili się na miejscu okazało się, że awanturnik zmienił zdanie i zapłacił już za spożyty alkohol.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 49-latek jest poszukiwany, bo ciąży na nim wyrok za kradzież. Zatrzymany najpierw trafił do policyjnej celi, potem został przewieziony do jednostki penitencjarnej. Za kratami spędzi najbliższych kilka miesięcy.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski