Apelujemy do świadków tragicznego w skutkach zdarzenia - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Apelujemy do świadków tragicznego w skutkach zdarzenia

Data publikacji 06.10.2017

Śledczy apelują do świadków tragicznego w skutkach zdarzenia przy ul. Warszawskiej, które miało miejsce 17 sierpnia tego roku około godziny 23:00. Z ustaleń śledczych wynika, że świadkiem tego zdarzenia mogła być rowerzystka jadąca prawą stroną drogi w kierunku mostu kolejowego, która była ubrana w kamizelkę odblaskową z napisem TIM-EX.

 
       W sierpniu tego roku informowaliśmy o zdarzeniu do jakiego doszło w   17.08.2017 około godziny 23:00. Wtedy  dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego doszło  w Toruniu przy ul. Warszawskiej. W wyniku nieporozumienia do jakiego doszło pomiędzy dwójką mężczyzn jeden z nich został ugodzony nożem. Zadany  cios okazał się śmiertelny dla 58- letniego pokrzywdzonego. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia policjanci zatrzymali sprawcę tego zdarzenia. To 30-letni mieszkaniec naszego miasta.  Teraz kryminalni  mają nowe ustalenia w tej sprawie. Wynika z nich, że jednym ze świadków tego zdarzenia mogła być rowerzystka przemieszczająca się ul. Warszawską. Kobieta poruszała się rowerem w kierunku mostu kolejowego po prawej stronie drogi. Miała założony na głowie przedmiot przypominający słuchawki  i charakterystyczną kamizelkę odblaskową z napisem TIM-EX.
Teraz prowadzący to śledztwo zwracają się z prośbą do osoby opisanej powyżej oraz innych osób, które mogą pomóc w tej sprawie lub były świadkami tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pokój 302 lub kontakt telefoniczny z numerami 56 641 24 08 lub 56 641 26 07.
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska