Tragiczny w skutkach wypadek w Papowie Toruńskim - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Tragiczny w skutkach wypadek w Papowie Toruńskim

Data publikacji 09.10.2017

Dzisiaj (09.10) w Papowie Toruńskim (gm. Łysomice) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Osobowe audi uderzyło w rowerzystę. 50-latek kierujący jednośladem zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (09.10) około godz. 6:30 w Papowie Toruńskim (gm. Łysomice) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący rowerem 50-latek przejeżdżając w poprzek ul. Warszawskiej z zatoki autobusowej w kierunku ul. Ogrodowej zderzył się z osobowym audi jadącym w kierunku Łysomic. Autem kierował 45-latek. Rowerzysta trafił do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Mundurowi ustalili, że kierujący audi był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratury. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski