Poszukujemy świadków - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Poszukujemy świadków

Data publikacji 10.10.2017

Policjanci z toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w nocy 12 września tego roku. Na 50-letnim mężczyźnie zapaliła się odzież. Mężczyzna trafił z poparzeniami do szpitala, gdzie zmarł po kilku dniach. Wszystkich świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt.

W dniu 12.09.2017 r. około godz. 3:00 dyżurny toruńskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, na którym zapaliła się odzież. Do zdarzenia doszło przy ul. Wały Gen. Sikorskiego, przed Muzeum Etnograficznym. 50-latek, jak wynika z ustaleń najprawdopodobniej bezdomny, trafił z poparzeniami do szpitala gdzie, po kilkudniowym pobycie zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą w tej sprawie postępowaniu mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny. 

Funkcjonariusze proszą osoby, które we wtorek, 12 września, ok. godz. 3:00 znajdowały się  w okolicy Wałów Gen. Sikorskiego w Toruniu. Policjantom  zależy zwłaszcza na kontakcie z osobą, której sylwetka została zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, zaprezentowanym poniżej. Osoba ta może mieć informacje, które mogą okazać się istotne dla wyjaśnienia okoliczności sprawy. Policjanci szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów osoby zarejestrowanej na monitoringu lub innych, świadków. 

Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641-26-06 lub  (056) 641-26-07  albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski
Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...