Piesza zmarła po wypadku - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Piesza zmarła po wypadku

Data publikacji 10.10.2017

W niedzielę (08.10) w szpitalu zmarła 87-letnia kobieta, który trafiła tam po wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło 5 października tego roku na ul. Adama Mickiewicza w Toruniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że piesza została potrącona przez cofającego forda transita. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

 
Wczoraj (09.10) dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o tym, że w szpitalu zmarła 87-letnia kobieta, która trafiła tam po wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło 5 października tego roku na ul. Adama Mickiewicza w Toruniu. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda transita po zamknięciu przedziału ładunkowego wsiadł do pojazdu i zaczął wycofywać autem po parkingu w stronę ul. Słowackiego.   W  trakcie  manewru cofania potrącił przechodzącą parkingiem pieszą. 31-letni kierowca forda był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.
Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski