Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia

Data publikacji 05.01.2018

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków wypadku, który miał miejsce w dniu 1 stycznia tego roku na Szosie Lubickiej. Kierujący osobowym mercedesem potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniósł 67-letni mężczyzna i 68-letnia kobieta.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 1 stycznia tego roku około godz. 4:15 w Toruniu na Szosie Lubickiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Jamontta). Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego mercedesa model ML 270 jadąc w kierunku centrum miasta potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 67-letni mężczyzna i 68-letnia kobieta.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia (w szczególności kierowcy taksówek przejeżdżających o tej porze w tym rejonie)  proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997. 

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski