Prowadzący postępowanie proszą o pomoc świadków - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Prowadzący postępowanie proszą o pomoc świadków

Data publikacji 12.01.2018

Policjanci kryminalni prowadzący postępowanie w sprawie środowego wypadku volkswagena polo z ciężarówką, który miał miejsce w Cierpicach proszą o pomoc świadków. Osoby, które mogą pomóc w tej sprawie prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

W środę (10.01.2018), krótko przed godziną 14:00 na drodze krajowej nr 15,  w okolicach Cierpic doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia w ruchu drogowym. Ze ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca volkswagena polo jadący w kierunku (Gniewkowa)  z nieznanych przyczyn, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem ciężarowym marki renault magnum. Kierowca volkswagena poniósł śmierć na miejscu wypadku. 

Prowadzący postępowanie proszą o pomoc osoby, które były świadkami tego zdarzenia o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym KMP w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pokój 306, tel.56 641 20 21 77, 641 26 07 lub 112. 
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wojciech Chrostowski