Policjanci zalecają ostrożność - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Policjanci zalecają ostrożność

Data publikacji 06.02.2018

Zimowe poranki bywają trudne kiedy nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zachowa się nasze auto przy minusowych temperaturach . Od godzin porannych do godziny 10:00 policjanci garnizonu toruńskiego 9 razy byli wzywani do kolizji. Do jednej z nich doszło około 7:00 rano na ul. Gagarina w Toruniu.

Zima to jedna z pór roku, w czasie trwania , której nie jesteśmy do końca w stanie przewidzieć pogody. Jest tak zmienna, że często zaskakuje wielu kierowców. Dzisiaj (06.02.2018) temperatura spadła klika kresek poniżej zera a już od rana  do godziny 10:00 policjanci 9 razy byli wzywani do  zdarzeń drogowych. Na szczęście jak do tej chwili były to kolizje choć groźnie wyglądające. 

Do jednej z nich doszło około godziny 7:00 w Toruniu na ul. Gagarina. Kierowca renaulta jadący od strony ul. Okrężnej w kierunku  ul. Świętego Józefa w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze wjechał na wyspę mieszczącą się w jezdni i uderzył w znak drogowy U5B. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a skończyło się na dość poważnych uszkodzeniach przedniej części pojazdu i mandacie karnym. 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska