Policjanci zabezpieczyli kilogramy narkotyków - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli kilogramy narkotyków

Data publikacji 08.02.2018

Kryminalni toruńskiej komendy w dwóch mieszkaniach odnaleźli ponad 2,5 kilograma amfetaminy, ponad kilogram marihuany oraz 125 tabletek ecstasy. Za kraty trafili bracia w wieku 30-lat. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków może im grozić do 10 lat więzienia.

 
Wczoraj (07.02) za kraty trafiło dwóch 30-letnich braci. Ich zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy zajmujących się przestępczością narkotykową. Policjanci już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że mężczyźni mogą łamać prawo. W dniu zatrzymania funkcjonariusze weszli do dwóch mieszkań na Jakubskim i Chełmińskim Przedmieściu. Tam odnaleźli łącznie ponad 2,5 kilograma amfetaminy, ponad kilogram marihuany oraz 125 tabletek ecstasy.  Bracia trafili trafił do policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni będą ustalać, czy mężczyźni  sprzedawali narkotyki innym osobom. 
Teraz „amatorom” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia.  Jeżeli okaże się, że brali udział w obrocie narkotykami, to grożą im surowsze konsekwencje. 
Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski
Ładowanie odtwarzacza...