Czy rozpoznajesz tą osobę ? - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Czy rozpoznajesz tą osobę ?

Data publikacji 09.11.2018

W Toruniu przy ul. Fosa Staromiejska, doszło do krótkotrwałego użycia pojazdu marki Ford Transit. Kamery monitoringu zarejestrowały sprawcę tego czynu. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę zarejestrowanego na zdjęciach skontaktuj się z prowadzącymi postępowanie z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście. Sprawdzimy każdy sygnał.

 
Funkcjonariusze Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście  prowadzą  postępowanie przygotowawcze w sprawie krótkotrwałego użycia pojazdu zaistniałego w okresie od 23 do 24 sierpnia 2018 roku w Toruniu przy ul. Fosa Staromiejska, gdzie nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia otwartego pojazdu  marki Ford Transit wraz z włożonymi do stacyjki kluczami dokonał jego zaboru w celu przywłaszczenia razem ze znajdującym się w tylnej części pojazdu towarem
W trakcie  wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tego zdarzenia. Jest nim mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie. 
Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę  na zdjęciach z monitoringu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście ul. PCK 2, telefony:  dyżurny 56 641 24 52, sekretariat 56 641-23-54 , prowadzący 56 641 24 40 albo z numerem alarmowym 997 i 112.  
Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska