Zarejestrowały go kamery - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Zarejestrowały go kamery

Data publikacji 26.11.2018

Wiesz kim jest ta osoba, lub gdzie ją odnaleźć? Zadzwoń. Policjanci prowadzący postępowanie z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy, którego wizerunek zarejestrowały kamery podczas włamania do szuflady, z której zabrał kasetkę z pieniędzmi.

Komisariat Policji Toruń Śródmieście prowadził postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do szuflady na jednej z wysp usługowych w jednej z galerii przy ul. Broniewskiego. Do zdarzenia doszło w lutym 2016 roku. Nieznany dotąd sprawca przy użyciu noża wyważył szufladę w jednym z punktów usługowych i zabrał z niej kasetkę metalową z zawartością gotówki w kwocie kilkuset złotych.

 Przeprowadzone dotąd czynności nie doprowadziły do wytypowania  i zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Dlatego kryminalni  z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zdecydowali się opublikować monitoring oraz zdjęcia osoby, która tego dokonała. Policjanci nie wykluczają, że ten sam człowiek może stać za innymi tego typu zdarzeniami. 
Jeżeli ktokolwiek z Państwa może pomóc w tej sprawie i rozpoznaje mężczyznę na zabezpieczonym materiale prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Toruniu pod numerami 56 641 24 52, 56 641 23 54, 56 641 25 04. 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska
Ładowanie odtwarzacza...