Próbowali pozbyć się narkotyków oknem - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Próbowali pozbyć się narkotyków oknem

Data publikacji 09.01.2019

Podczas przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez 24-letnią kobietę kryminalni zauważyli jak członkowie jej rodziny próbowali pozbyć się przez okno worka z charakterystycznym zielonym suszem. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 300 gram różnego rodzaju substancji, wagę elektroniczną i pieniądze.

Wczoraj  08.01.2019r. około godziny  09:00 policjanci kryminalni  z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście  weszli do jednego z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Podstawą do dokonania w nim przeszukania  były podejrzenia  policjantów, że zamieszkała w nim kobieta może posiadać dużą ilość narkotyków. 

Jak się okazało to był właściwy trop.  Podczas sprawdzenia pomieszczeń użytkowanych przez 24-letnią kobietę kryminalni zauważyli jak członkowie jej rodziny próbowali pozbyć się przez okno  worka z charakterystycznym  zielonym suszem. Sam zapach zdradzał jego zawartość.  Oczywiście pakunek został przez policjantów zabezpieczony i ważył ponad 220 gram. Wstępne testy potwierdziły, że to marihuana. Kolejne testy potwierdziły, że policjanci w tym mieszkaniu odnaleźli jeszcze prawie 30 gram amfetaminy , oraz 95  tabletek extasy o  wadze prawie 51 gramów. Dodatkowo jeszcze blisko 100 sztuk nasion konopi indyjskich. Do tego   jeszcze m.in. puste woreczki  strunowe ,  wagę elektroniczną i  pieniądze w kwocie  kilkuset złotych.

Do sprawy policjanci zatrzymali 24- latkę, która z komisariatu trafiła prosto do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj (09.01.) policjanci planują doprowadzić ją do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód. O jej dalszym losie zdecyduje oskarżyciel.

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska