Podziękowania dla policjantów z Rubinkowa - Wiadomości - KMP w Toruniu

Wiadomości

Podziękowania dla policjantów z Rubinkowa

Data publikacji 04.07.2019

„…..Jednakże upór, konsekwencja i nietuzinkowe podejście do sprawy, a przy tym rozległa wiedza i umiejętności Policjantów z Komisariatu Policji Toruń- Rubinkowo są godne podziwu, ….Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej podległych Panu Policjantów, ich wiedzy, umiejętności, komunikatywności oraz zaradności”. W związku z przypadającym w dniu 24 lipca Świętem Policji Państwowej, a którego obchody w 100 rocznicę, w tym roku w Toruniu zaplanowano na 16.07.2019 od godz. 10:00 taka pochwała to najpiękniejszy prezent. Serdecznie zapraszamy.

Z początkiem tygodnia na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu insp. Macieja Lewandowskiego wpłynęły  podziękowania za pomoc jakiej udzielili policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo. Mieszkanka tamtego osiedla, która skierowała swoje podziękowania opisała historię i trudną sytuację życiową w jakiej się znalazła. Okazało się, że przez lata zmagała się z trudną  sytuacją osobistą, która przez długi czas wydawała się nie do rozwiązania. Dzięki zaangażowaniu podkom. Macieja Trybusa oraz sierż. szt. Krzysztofa Dalke to  traumatyczne przejście mogło dla Pani Joanny znaleźć swój szczęśliwy finał.

 Jak opisała Pani Joanna …..Jednakże upór, konsekwencja i nietuzinkowe podejście do sprawy, a przy tym rozległa wiedza i umiejętności Policjantów z Komisariatu Policji Toruń- Rubinkowo są godne podziwu, ….Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej podległych Panu Policjantów , ich wiedzy, umiejętności, komunikatywności oraz zaradności”. 
Wprawdzie pomaganie ludziom to nasza misja i część przysięgi, którą składamy wstępując do Policji, ale nasze zawodowe zaangażowanie nie zawsze znajduje oddźwięk w tak pięknych słowach jakie skierowała do Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu Pani Joanna. Tym bardziej dziękujemy i serdecznie zapraszamy na toruńskie Obchody Święta Policji. W związku z przypadającym  w dniu 24 lipca  Świętem Policji, a którego obchody  w tym roku w Toruniu zaplanowano na 16.07.2019 od godz. 10:00 taka pochwała to najpiękniejszy prezent. 
Serdecznie zapraszamy. 

 

Autor: Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Wioletta Dąbrowska
  • klip- radiowóz policyjny