„Porozumienie o współpracy” - Rok 2010 - KMP w Toruniu

„Porozumienie o współpracy”

Data publikacji 18.09.2015

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 podpisał „Porozumienie o współpracy” z Komendą Miejską Policji w Toruniu, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Dnia 1 września 2010r. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu nadkom. Krzysztof Olszewski oraz asystent Wydziału Prewencji KMP w Toruniu mł. asp. Beata Oracz uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Toruniu przy ul. Wojska Polskiego 47a.

W tym dniu dyrektor Zespołu Szkół nr 1 podpisał „Porozumienie o współpracy” z Komendą Miejską Policji w Toruniu, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Nasza współpraca z klasami mundurowymi VI LO im. Zesłańców Sybiru trwa od 2007 roku i ma na celu m.in. podnoszenie edukacji proobronnej młodzieży szkolnej oraz promocję Policji.

Zaproszeni goście wręczali uczniom klas mundurowych naramienniki, które wyróżniają uczniów poszczególnych klas (jedna gwiazdka – kl. I, dwie gwiazdki – kl. II, trzy gwiazdki – kl. III).

Na zakończenie uroczystości uczniowie kl. II b zaprezentowali szkolną musztrę paradną.mł. asp. Beata Oracz
Wydział Prewencji
KMP w Toruniu