Scenki dramowe 2010 - Rok 2010 - KMP w Toruniu

Scenki dramowe 2010

Data publikacji 18.09.2015

W dniu 26 marca 2010r. o godz. 10:00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu, odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych „Jestem Bezpieczny”.

W dniu 26 marca 2010r. o godz. 10:00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu, odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych „Jestem Bezpieczny”. Organizatorami imprezy byli Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 2 w Toruniu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu w szczególności Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego, Komenda Straży Miejskiej w Toruniu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Państwowa Inspekcja Sanitarna PSSE w Toruniu.

Do konkursu przystąpiło 9 przedszkoli, które reprezentowały własne hasło związany z tematyką przeglądu.

Scenkę prezentowały 3-5 osobowe zespoły dzieci 6-letnich z dziewięciu przedszkoli, pozostałe grupy ok. 20 dzieci z danego przedszkola dopingowały drużynę z widowni własnym hasłem, które związane było z tematyką przeglądu.


Celem tej imprezy było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu, w przedszkolu, na ulicy oraz w najbliższym otoczeniu i unikaniu kontaktów z nieznajomymi.