Ogólnopolski turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym. - Spotkania, festyny, konkursy - KMP w Toruniu

Spotkania, festyny, konkursy

Ogólnopolski turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Data publikacji 18.09.2015

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (gimnazja).

Eliminacje powiatowe dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych przeprowadzono w Zespole Szkół Nr 24 w Toruniu w dniu 16.04.2011r.

W eliminacjach powiatowych szkół podstawowych wzięło udział 7 drużyn, do udziału w etapie okręgowym zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 32. W klasyfikacji indywidualnej najlepsze wyniki uzyskali :
I miejsce – uczeń ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Toruniu
II miejsce – uczeń ze Szkoły Podstawowej Nr 32 w Toruniu
III miejsce – uczeń ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Toruniu

W eliminacjach powiatowych szkół ponadpodstawowych wzięła udział 1 drużyna z Gimnazjum Nr 31 w Toruniu, która zakwalifikowała się do udziału w etapie okręgowym.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsze wyniki uzyskali:

I miejsce – uczeń z Gimnazjum Nr 31 w Toruniu
II miejsce – uczeń z Gimnazjum Nr 31 w Toruniu
III miejsce – uczeń z Gimnazjum Nr 31 w Toruniu

Eliminacje powiatowe dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu toruńskiego, przeprowadzono w Zespole Szkół w Górsku w dniu 15 kwietnia 2011r.

W eliminacjach powiatowych wzięło udział 8 drużyn ze szkół podstawowych. Do udziału w finale okręgowym zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej.

W eliminacjach powiatowych dla szkół ponadpodstawowych (gimnazja) wzięło udział 5 drużyn . Do udziału w finale okręgowym zakwalifikowała się drużyna z Gimnazjum w Pluskowęsach.

Turnieje od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży oraz nauczycieli. Bezpieczne zachowania na drogach „wpisują się” również w działalność z zakresu profilaktyki bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzoną przez Policję.