Festyny 2011 - Spotkania, festyny, konkursy - KMP w Toruniu

Spotkania, festyny, konkursy

Festyny 2011

Data publikacji 18.09.2015

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu w roku 2011 brali udział w licznych festynach organizowanych na terenie Torunia.


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu w roku 2011 brali udział w licznych festynach organizowanych na terenie Torunia.

W dniu 21 maja 2011 roku wraz z przedstawicielem z Wydziału Techniki Kryminalistycznej KMP w Toruniu wzięliśmy udział w festynie pn. „Sobota z Duchem”, który odbył się na łąkach Fundacji Ducha przy ul. Szosa Bydgoska 15.

W dniu 29 maja 2011 roku uczestniczyliśmy w festynie organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” i Urząd Miasta Torunia pn. „Europejskie Śniadanie na Trawie – Piernikowy Ogród”.

W dniu 10 czerwca 2011 roku byliśmy również obecni na festynie organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu pn. „Z nami bezpieczniej”.

Nie zabrakło również przedstawiciela z WRD KMP w Toruniu na festynach rodzinnych organizowanym przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Toruniu i Szkoły Podstawowej nr 5 w Toruniu dnia 11 czerwca 2011 roku.

W dniu 24 września 2011 roku Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu poprosił o nasz udział w festynie pn. „Pożegnanie Lata”, które odbyło się na placu zabaw „Piernikowe Miasteczko”.

Na wszystkich festynach, w których możemy uczestniczyć prezentowany jest sprzęt znajdujący się na wyposażeniu Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu co jest niewątpliwie dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży. Na niektórych festynach policjanci przeprowadzają również krótkie konkursy albo egzaminy na kartę rowerową, a dla najmłodszych uczestników czekają drobne niespodzianki.